Bizi takip edin
Bizi takip edin
Güncel

Devlet Bahçeli taburcu oldu23.9.2019 16:36:16
Hastanede tedavi altına alınan ve ateş yükselmesi yaşayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli taburcu edildi.

Kontrol altındaki Devlet Bahçeli tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nden taburcu edildi. Bahçeli hastaneden yürüyerek çıktı ve kendisine “Geçmiş olsun” diyenlere, “Sağolun, teşekkür ediyorum” karşılığını verdi. Taburcu olan Bahçeli, MHP Genel Merkezi’ne geçti.

SAĞLIK BAKANI’NDAN AÇIKLAMA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bahçeli’nin durumu hakkında açıklama yaptı. Koca, “Genel durumu son derece iyi, birazdan taburcu olacak, hastanede yatışı zorunlu bir durum söz konusu değil” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU’NDAN TELEFON 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay’ı telefon ile aradı. ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu ile ilgili bilgi alıp, geçmiş olsun dileklerini iletti.

ATEŞİ YÜKSELMİŞTİ

MHP Genel Başkan Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker Twitter hesabından yaptığı açıklamada Bahçeli’nin üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi yaşadığını söyledi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise “Sosyal medyada bazı söylentiler var. Beyin kanaması veya kalp hastalığıyla alakalı hiçbir sorunu yoktur. Sağlık durumu son derece iyi mükemmel durumdadır. Şu anda şuuru açık, konuşabilir durumdadır. İstirahat etmektedir. Hastane başhekimliği ilerleyen saatlerde detaylı açıklama yapacaktır” açıklaması yapmıştı.İLGİLİ HABERLER