Bizi takip edin
Bizi takip edin
Yerel Yönetimler

Beşiktaş stresle mücadeleye devam ediyor12.8.2020 19:27:37
Beşiktaş Belediyesi’nin 3 Temmuz’da "Beşiktaş İyileşecek" diyerek parklarda başlattığı Stresle Topyekün Mücadele Hareketi sahne etkinlikleriyle devam ediyor.

Beşiktaş Belediyesi Stresle Topyekün Mücadele Hareketi etkinlikleri kapsamında tiyatro oyunları ve stand-up gösterileri düzenlenecek. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, ilçenin parklarında 14 Ağustos -13 Eylül tarihleri arasında her cuma, cumartesi ve pazar günleri ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliklere tüm komşularını davet etti.

 

Salgının etkisini azaltmak için etkinlikler düzenleniyor

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın başlattığı, salgının psikolojik etkilerini en aza indirmek için Stresle Topyekün Mücadele Hareketi kapsamında, Beşiktaş sakinleri temmuz ayı boyunca cuma, cumartesi ve pazar günleri parklarda etkinliklere katıldı. Beledienin düzenlediği etkinlikler arasında psikolog söyleşileri, müzik dinletileri, stresten arındıran yoga ve spor faaliyetleri yer aldı. Beşiktaş Belediyesi şimdi de komşularını parklarda sahne sanatlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Beşiktaş İyileşecek etkinleri çerçevesinde sanatın iyileştirici gücünden yararlanarak, ilçe halkı tiyatro oyunları ve stand-up gösterileriyle kontrollü bir şekilde buluşturulacak.

Etkinliklerde Covid-19 önlemleri alınacak

Pandemi nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilecek etkinliklerde izleyicilerin alana girerken ve etkinlik süresince maske takması gerekiyor. Covid-19 önlemleri kapsamında tüm parklara dezenfektan yerleştirilirken, alana girişte vatandaşların ateş ölçümleri de gerçekleştirilecek.

14 Ağustos -13 Eylül tarihleri arasında saat 21.00’de gerçekleştirilecek olan program takvimine ve etkinlik detaylarına Beşiktaş Belediyesi’nin resmi internet sitesi besiktas.bel.tr adresinden ulaşılabilir.

İLGİLİ HABERLER