Bizi takip edin
Bizi takip edin
Adalet Yürüyüşü

Tanrıkulu: "Kararlılığımız iktidarı ürküttü!"27.6.2017 15:54:43
Adalet Yürüyüşü'nün 13. günü, çok geniş bir katılımda devam ederken CHP'nin önemli isimlerinden İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Yön Haber'e açıklamalarda bulundu


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun büyük bir kararlılıkla sürdürdüğü Adalet Yürüyüşü, gittikçe artan bir katılımda devam ediyor.

Yön Haber, yürüyüşün 13. gününde CHP'nin önemli isimlerinden İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ile yürüyüşü değerlendirdi.

"Yürüyüş başladığında kimse bu kararlılıkla devam edeceği konusunda fikir sahibi değildi." diyen Tanrıkulu, "Biz kararlıydık ama iktidar partisi ve Sayın Erdoğan "Nasıl olsa bırakırlar" havası içerisindelerdi. Fakat bizim kararlılığımız iktidar partisini ürküttü. Biz bu kararlılıkla Türkiye'yi adalet zemininde buluşturmayı hedefliyoruz." diye devam etti.

Yön Haber'in "Yürüyüş ile ilgili daha sert tepkiler bekliyor musunuz?" sorusuna Tanrıkulu "Büyüdükçe ve kitleselleştikçe iktidar partisinin, Sayın Cumhurbaşkanının, başbakanın tepkisi artacaktır bunu hesapladık ama biz bu kararlılıkla devam edeceğiz." diye cevap verdi.

SEZGİN TANRIKULU İLE YAPILAN RÖPORTAJIN TAMAMINI BURADAN DİNLEYEBİLİRSİNİZ

İLGİLİ HABERLER