Bizi takip edin
Bizi takip edin
Yaşam

Birce Akalay'dan 15 Temmuz ile ilgili duygusal paylaşım16.7.2017 19:10:01
Oyuncu Birce Akalay'ın 15 Temmuz'la ilgili yaptığı paylaşım ve yazdığı duygusal satırlar takipçilerinden büyük beğeni aldı.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Birce  Akalay bu defa hain darbe girişiminin yıldönümü olan 15 Temmuz’da bir metin paylaştı.

Yazısının girişinde vatanını ne kadar sevdiğini ortaya koyan Akalay sözlerini son derece çarpıcı ifadelerle sürdürdü.

İşte Birce Akalay’ın 15 Temmuz paylaşımı: “Hiçbir memleket tutmaz yerini. Nereye gidersem gideyim, ülkeme, yuvama geri döndüğümde sonsuz bir huzur yerleşir yüzüme, kalbime. Hiç değişmedi, değişmeyecek. Başkaca memleketlerde yaşayamam ben. Ömrüm kısalır. Geçen sene bugün yaşadığımız kabusu asla unutmayacağım. Bölücü, karanlık, bağnaz, din tüccarı, “böl, parçala, yönet” fikriyle bu memleketin bağımsızlığına el uzatanlar her defasında aynı cevabı alacaklar eminim. “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” Canımın canı ATA’m Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu cennet vatan toprağına varlığını adamış tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Tam bağımsız, laik, demokratik, Türkiye Cumhuriyeti çok yaşasın, bin yaşasın!”

İLGİLİ HABERLER