Bizi takip edin
Bizi takip edin
Güncel

Emekli maaşı için değil domates kuyruğu11.05.2017 09:50:51
Kayseri Kocasinan Belediyesi’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği organik domates fidesi dağıtımının bu yıl 8'incisi gerçekleştirildi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşların ilgi gösterdiği etkinlikte, toplam 450 bin domates fidesi ile 15 ton gübre dağıtıldı.

Kocasinan Belediyesi, sağlıklı toplum, sağlıklı nesil ve sağlıklı yarınlar oluşturmak adına ve organik ürünlerin üretimine, tüketimine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği etkinlikte, sabahtan itibaren uzun kuyruklar oluştu. Kocasinan Belediyesi hizmet binası önündeki Mimarsinan Parkı’nda düzenlenen domates fidesi dağıtımı etkinliğinde, 2 ayrı çadır kuruldu.

Emekli maaş değil domates kuyruğu

Dağıtım için ayrılan 3 bin kutu domates fidesinin dağıtımı, bir saatte tamamlandı. Vatandaşlar, domates fidelerinin verimli olduğunu ifade ederek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Kocasinan Belediyesi’nden domates fidesi almak isteyen vatandaşların, aldıkları fişlerin üzerinde yazan tarihlerde dağıtım noktalarından gübre ve fidelerini alabilecekleri bildirildi.

Emekli maaş değil domates kuyruğu

Emekli maaş değil domates kuyruğuİLGİLİ HABERLER