Bizi takip edin
Bizi takip edin
Güncel

Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü'nde 1 kişi gözaltına alındı17.06.2017 14:22:44
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a başlattığı yürüyüşün 3'üncü gününde, şüpheli görüşen 1 kişi gözaltına alındı. Polis ekipleri, yürüyüş için geniş güvenlik önlemleri alındı.


CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun ’Adalet Yürüyüşünün 3’üncü gününde, şüpheli 1 kişi Kahramankazan girişinde gözaltına alındı. Polis ekipleri, yürüyüş kortejinin arkasında bulunan şüpheli kişiyi gözaltına almak istedi. Polise direnen şüpheli, güçlükle polis aracına bindirilerek, gözaltına alındı.

Emniyet kaynakları, gözaltına alınan kişinin akli dengesinin yerinde olmadığının değerlendirildiğini ve kimlik tespit çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve beraberindekilerin yürüyüşü sırasında, Emniyet Genel Müdürlüğüyle Ankara Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin kortej çevresinde ve güzergah üzerinde yoğun güvenlik önlemleri aldığı görüldü. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için polis ekiplerinin yoğun çaba harcadığı belirtildi. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürüyüş için özel ekip kurulduğu öğrenildi.

3'ÜNCÜ GÜNDE KATILIM DEVAM ETTİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun ailesiyle birlikte Ankaradan İstanbula başlattığı Adalet Yürüyüşünün 3üncü gününde katılımlar artarak, devam etti. Yürüyüşte Kılıçdaroğlu’na eşi Selvi Kılıçdaroğlu da eşlik etti.

Yürüyüşe CHPli milletvekillerinin yanı sıra tişörtlerinin arkasında "Demokrasi ve adalet için yürüyoruz ve Anadolunun Kemali" yazan vatandaşlar da katıldı. Ellerinde adalet yazılı pankart taşıyan çok sayıda vatandaşın katıldığı yürüyüşte, Kılıçdaroğluna çiçek verildi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla selfie de çektirdi.İLGİLİ HABERLER