Bizi takip edin
Bizi takip edin
Güncel

Beşiktaş'ta kıl payı kurtuldu, Reina'da hayatını kaybetti1.01.2017 16:46:53
Ortaköy’deki ünlü gece kulübü Reina’daki saldırıda hayatını kaybedenlerden Fatih Çakmak’ın, 10 Aralık’ta Vodafone Arena’daki saldırıdan kıl payı kurtulduğu ortaya çıktı.

Reina’da düzenelenen silahlı saldırıda hayatını kaybedenlerin kimlikleri belirlenmeye başladı. Saldırıda ölenler arasında Reina’da kendi güvenlik ekibiyle birlikte çalışan 35 yaşındaki Fatih Çakmak da var.

Çakmak, 10 Aralık’ta düzenlenen bombalı saldırı sırasında Vodafone Arena'da görevliydi ve ölümden kıl payı kurtulmuştu. Reina’da garson olarak çalışan iki çocuk babası Kenan Kutluk da silahlı saldırıda hayatını kaybetti.

BURAK YILDIZ: KİM BİLİR KAÇTI YAŞINIZ?

20,21,22… Saldırıda hayatını kaybedenler arasında henüz bir yıllık polis memuru olan 21 yaşındaki Burak Yıldız vardı. Yıldız, 10 Aralık'ta Beşiktaş'ta Vodafone Arena yakınlarında çevik kuvvet polislerine yönelik bombalı saldırıların ardından, sosyal medyada "Yere düştü kaskınız, annenizin öpmeye kıyamadığı alnınızı koruyan; bir sedyeye konuldu hayalleriniz, kim bilir kaçtı yaşınız? 20,21,22…" diye yazmıştı.


İLGİLİ HABERLER