Bizi takip edin
Bizi takip edin
Güncel

Dışkısını camdan atarken itfaiyelik olan kadın konuştu9.9.2017 19:34:30
Tinder buluşması sırasında iki cam arasına sıkışan dışkısını almaya çalışırken sıkışan kadın ilk kez açıklama yaptı: Daha saniyeler içinde korkunç bir hata yaptığımı anladım... Ama ona yalan söyleyemezdim...


 İngiltere’de romantik bir buluşma sırasında iki cam arasında sıkışan dışkısını almaya çalışırken sıkışıp itfaiye tarafından kurtarılan kadın ilk kez konuştu. Yaşadıklarını reddit sitesinde anlatan kadın, sifon çalışmadığı için panikleyince yanlış bir karar verdiğini söyledi.

‘YALAN SÖYLEYEMEZDİM’

Adı açıklanmayan kadın, şu ifadeleri kullandı:

“Daha saniyeler içinde korkunç bir hata yaptığımı anladım… Basıp gidebilirdim ama bunu ona yapamazdım. Bazen yanlış karar verebiliyorum (!) ama kötü bir insan olmadığımı düşünmek istiyorum. Asıl kötü olan, bu olurdu.

Ona ne olduğunu hemen anlattım, böyle bir konuda yalan söyleyemezdim. Gurur duyduğum bir durum değil ama insanlar gülüyor ve onları mutlu ediyorsam şikâyet etmeyeceğim. Yemin ederim, dizlerimin üzerine çöküp ondan özür diledim. Ama o kadar iyiydi ki, bana gülmek yerine benimle birlikte güldü. Bu, hayatta söylemek zorunda kaldığım en zor şeylerden biriydi.

İnsanlar bazen aptalca şeyler yaparlar. Ben, beceriksizlikte başarılı biriyim. Bir şey ters gittiğinde herkes panikler ve hatalı kararlar verir; sonra da bir dışkıyı geri almanızdan sonra itfaiyeciler gelir ve sıkıştığınız camı kırarak sizi kurtarır.”

tuvalet3

Kadının paylaşımına yanıt yazan çok sayıda reddit kullanıcısı, söz konusu olayın kendilerini eğlendirdiğini söyledi. Bir kullanıcı “Depresyondayım ve son günlerde durumum kötüydü. Aylardır ilk kez gerçekten gülüyorum” diye yazdı.

 

NE OLMUŞTU?

Sosyal medyada günlerdir paylaşılan olay İngiltere’nin Bristol kentinde, bir Tinder buluşması sırasında yaşanmıştı. Liam Smith ile adı bilinmeyen kadın dışarıda yemek yemiş, ardından Smith’in evine gitmişti. Ancak kadın tuvalette sifonun çalışmaması üzerine paniğe kapılarak dışkısını camdan dışarı atmak istedi. Dışkı bahçeye değil, tuvalet camının dışında yer alan ve açılmayan iki camın arasına düştü. Dışkıyı Smith’le birlikte oradan almaya çalışan kadın sıkıştı; ve ancak itfaiyenin camları kırması sonucu kurtarılabildi.

Yaşananlar, Liam Smith’in kırılan cam için ödemesi gereken 300 sterlini kitle fonlama sitesi Crowdfunding üzerinden toplamaya çalışması üzerine ortaya çıkmıştı. Smith, Tinder üzerinden tanıştığı kadının “sifon çalışmıyordu. Bunu neden yaptım bilmiyorum ama panik oldum. Onu kağıda sarıp camdan attım ama sıkıştı” dediğini yazmıştı.İLGİLİ HABERLER