Bizi takip edin
Bizi takip edin
Güncel

10 yaşındaki öğrenciyi 'hırsız’ ilan eden müdür intihara kalkıştı27.9.2017 17:36:37
Çanakkale'de tüm okulun önünde 10 yaşındaki bir öğrenciyi okula ait olan bir dizüstü bilgisayarı evine götürdüğü için 'hırsız' ilan eden okul müdürü, intihara kalkıştı.


Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki bir okulda S.A.'nın, okula ait dizüstü bilgisayarı alıp oyun oynamak için eve götürmesi nedeniyle, müdür T.Ö. tarafından tüm öğrencilerin karşısına çıkartılarak, 'hırsız' diye teşhir edilmesi basına yansıdı. 

Ardından çok sayıda kişi, taşımalı sistemle Aşağı Şapçı Köyü'nden Bayramiç merkezindeki  öğrenci S.A.'ya bilgisayar hediye etmek için harekete geçti.

MÜDÜRÜN DURUMU İYİ

Olay nedeniyle 15 gün izin alıp, emekliliğini isteyen Okul Müdürü T.Ö., Çanakkale Merkezi'ndeki evinde ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Evdeki yakınları, 112 Acil Servisi arayıp yardım istedi. Ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan T.Ö.'ye ilk müdahale yapılarak, midesi yıkandı. Doktorlar, T.Ö.'nün bilincinin açık ve sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti.

SOSYAL MEDYADAN VEDA MESAJI PAYLAŞTI

İntihar girişiminde bulunan T.Ö., Facebook hesabından, 'İnsanın onuru bu kadar mı ucuz? 40 yıllık meslek hayatımda binlerce öğrencim var. Her gittiğim okulda hep eser bıraktım. Aleyhimde konuşanları yalnız Allah'a havale ediyorum. Hoşçakalın kral ve kraliçelerim, aşklarım. Müdür amca, müdür dede artık yok. Atatürk'le kalın, Cumhuriyet sevdalısı olarak yaşayın. Hepinizi kucak dolusu öptüm' yazılı bir paylaşımda bulunduğu belinlendi. İLGİLİ HABERLER