Bizi takip edin
Bizi takip edin
Dünya

15 yaşındaki kız, 7 yaşındaki kızın boğazını kesti12.1.2017 08:09:16
İngiltere’nin York şehrinde 15 yaşındaki bir kız çocuğu, 7 yaşındaki Katie Rough isimli kızı bıçakla öldürmekle suçlandı.

Kimliği bildirilmeyen 15 yaşındaki kız, 7 yaşındaki Katie Rough’u öldürmekle suçlanıyor. İngiltere’nin York kentinde yaşanan korkunç cinayet ülkeyi şok etti.
 
Geçen pazartesi günü 7 yaşındaki Katie çocukların oyun oynadığı çayırlık bir alanda boğazı kesilmiş halde kanlar içinde bulundu. Küçük kız okuldan çıkalı yaklaşık olarak bir buçuk saat olmuştu. Katie hemen hastaneye götürüldü fakat kurtarılamadı. Annesi kızını görünce yere yığılıp kaldı ve sürekli  "Hayır bu benim küçük kızım olmaz." diyerek gözyaşlarına boğuldu.
 
Cinayetle suçlanan 15 yaşındaki kız ise cinayet silahıyla birlikte bulundu. Polisin sorguladığı kızın bugün ilk kez mahkemeye çıkması bekleniyor. Cinayet soruşturması ise hala sürüyor.

Küçük kız çocuğu Katie Rough henüz 2 hafta önce evlenen anne babasının düğününde nedimeleri olmuştu. Anne Alison Rough’un daha önceki ilişkisinden 3 ve Katie’nin babasından küçük kızla birlikte 2 çocuğu bulunuyor. Kalabalık ve mutlu aile tablosundan geriye sadece çiftin 2 hafta önce gerçekleşen düğün töreni fotoğrafları kaldı.İLGİLİ HABERLER