Bizi takip edin
Bizi takip edin
Medya

Erhan Çelik, TRT'den ayrıldı6.10.2017 23:35:46
TRT 1 Ana Haber spikeri Çelik TRT'den ayrıldı. Çelik veda konuşmasında, "Buna bir kan değişimi olarak da bakabilirsiniz. Hayırlısı olur inşallah" dedi.

Medyaradar’da yer alan habere göre Çelik, 'eski eşi Gülben Ergen’in yaşadığı son olaylara kendisinin de adı karıştırılarak TRT’nin hedef haline getirildiği gerekçesiyle' görevi bırakmaya karar verdi.

Veda konuşmasının ardından, kişisel sosyal medya hesapları üzerinden de bir açıklama yayınlayan Çelik, eski eşi Gülben Ergen'in ismini vermedi ancak çok sert ifadeler kullandı. 

Çelik, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Artık konuşma engelim yok. İlgili kişilerle yargı önünde hesaplaşırken bugüne kadar çıkanların dışında tüm görüntü, belge ve delilleri yargı ile paylaşacağım"

"GÜLBEN ERGEN'LE YARGIDA HESAPLAŞACAĞIM"

Gülben Ergen'le evliliğini sonlandıran Çelik, sosyal medyadan yaptığı açıklamada TRT'de çalıştığı zaman zarfında çok sessiz kaldığı, bundan sonra ise Gülben Ergen'le yargı önünde hesaplaşacağını söyledi. Çelik'ın açıklaması şöyle: 

"Bir süre önce gerçeklerin zamanla ortaya çıkmak gib ibir huyu ve iyi bir alışkanlığı var demiştim. Efendiliğimi, 3 erkek çocuğu masum bir kandın ve küçük bir kız çocuğunu da koruyabilmek için söyleyip sonra aylarca susmakta ne kadar haklı olduğumu herkes delilleri ile gördü. Bu ahlaksızlıkları yapanlar ise bir taraftan kaçıp, saklanırken, diğer taraftan beni ve bulunduğum saygın kurumu yıpratmaktan geri durmadı. Buna bir son vermek adına attığım ve atacağım adımların devamı gelecek. Artık konuşma engelim yok. İlgili kişilerle yargı önünde hesaplaşırken bugüne kadar çıkanların dışında tüm görüntü ve belge ve delilleri yargı ile paylaşacağım. Gayrı ahlaki bu durumun taraflarıyla artık yargı önünde hesaplaşacağız."İLGİLİ HABERLER