Bizi takip edin
Bizi takip edin
Yön'den Haberler

Yön Radyo, TGS ile TİS imzaladı12.2.2018 17:43:38
Kuruluşunun 23. yılını geride bırakan Yön Radyo, bir ilki daha gerçekleştirdi. Türkiye’de radyo ve televizyon yayını yapan kuruluşlar arasında ilk kez Yön Radyo, Toplu İş Sözleşmesi (TİS) imzaladı.

Yön Radyo ile Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi (TİS) düzenlenen törenle imzalandı.Sözleşmeye Yön Radyo adına Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mansur Kılınç, TGS adına ise Genel Başkan Gökhan Durmuş imza attı.

TGS İstanbul Şube Başkanı Ali Açar, TGS Genel Sekreteri İlkay Kaya ile Türk İş Marmara Bölge Temsilcisi Adnan Uyar da imza töreninde hazır bulundu.TİS imza törenine aralarında sendikacı, siyasetçi ve gazetecilerin de bulunduğu davetliler katıldı. CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Eski DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Eski Petrol İş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, RTÜK Üyesi İsmet Demirdöğen, TÜSES Genel Sekreteri Muammer Keskin, CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bekir Özcan ile Yön Radyo dostları ve dinleyiciler katıldıİLGİLİ HABERLER