Bizi takip edin
Bizi takip edin
Güncel

Kılıçdaroğlu, Murtaza Çelikel’in cenaze törenine katıldı5.8.2020 17:59:26
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, siyasetçi ve iş insanı Murtaza Çelikel’in Levent’te gerçekleştirilen cenaze törenine katıldı.


İş insanı ve siyasetçi Murtaza Çelikel, akciğer rahatsızlığı nedeniyle dün hayatını kaybetti. Çelikel’in cenaze töreni bugün öğlen vaktinde Levent’te bulunan Afet Yolal Camii’nde gerçekleştirildi. DSP’nin kurucularından olan Çelikel’in cenaze törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu da katılarak Çelikel'in eski Adalet Bakanı ve eski Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkanı olan eşi Prof. Dr. Aysel Çelikel’e taziyelerini iletti. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, milletvekilleri Yüksel Mansur Kılınç, Sezgin Tanrıkulu, Gökan Zeybek, Zeynel Emre, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de törene katılanlar arasında yer aldı. Çelikel’in naaşı, cenaze namazının ardından Aşiyan Mezarlığı’na götürülerek defnedildi.

İLGİLİ HABERLER