Bizi takip edin
Bizi takip edin
Yerel Yönetimler

Küçükçekmece Belediyesi “Cep Vatandaş Uygulaması” yayınlandı12.8.2020 19:50:59
Küçükçekmece Belediyesi yeni mobil uygulaması “Cep Vatandaş Uygulaması” yayınlandı. İlçe sakinler belediye ile ilgili işlerini mobil uygulamadan yapabilecek.

Küçükçekmece Belediyesi vatandaş uygulaması ile verdiği tüm hizmetleri  yeni nesil uygulamalarla cep telefonuna taşıdı. Vatandaşların hizmetlere daha kolay erişiminin sağlanması amacıyla App Store ve Google Play Store platformlarında ‘Cep Vatandaş’ uygulaması yerini aldı. E-Belediyecilik hizmetiyle 'Burada hep ilk sıradasınız' sloganıyla hizmet veren uygulamayla, bundan sonra Küçükçekmeceliler belediyeye gitmeden akıllı cihazlarına indirdiği mobil uygulamayla her türlü belediyecilik hizmetini istediği yerden alabilecek.

Zamandan ve mekandan bağımsız belediyecilik 

Küçükçekmece Belediyesi Vatandaş Uygulaması ile ilçe sakinlerinin mobil cihazlardan Küçükçekmece Belediyesi hakkında bilgi edinebilmesi, zamandan ve mekandan bağımsız olarak belediyecilik işlemlerini kolayca yapabilmeleri amaçlanıyor. Vatandaşlar cep telefonuna indirilen uygulamayla, belediyeye diledikleri zaman ulaşabilecek, borçlarını takip edebilecek, vergilerini ödeyebilecek, istek ve şikâyetlerini istedikleri yerden, istedikleri zaman iletebilecek.

Özel olarak geliştirilmiş bir kullanıcı ara yüzü sunan Küçükçekmece Belediyesi Cep Vatandaş Uygulaması;

- Ana Sayfa
- e-Belediye
- Belediye Başkanımız
- Başkana Mesaj
- Belediyemiz
- Fotoğraf Galerisi
- Küçükçekmece
- İstek/Şikayet
- İletişim, bölümlerinden oluşmaktadır.

 İLGİLİ HABERLER