Bizi takip edin
Bizi takip edin
Kültür Sanat

Devran Çağlar hayatını kaybetti haberi ortalığı karıştırdı23.03.2017 14:26:36
Ses sanatçı Onur Akay, 80'li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile popüler olan 54 yaşındaki Devran Çağlar'ın, Almanya'da hayatını kaybettiğini duyurdu ama gerçek sonra anlaşıldı

Sosyal medyada sık sık vefat haberleri vermesiyle tanınan şarkıcı Onur Akay'ın twitter hesabından atılan bir mesaj ortalığı karıştırdı.

Akay'ın twitter hesabından bir dönem yıldızı paylayan şarkıcı Devran Çağlar için 'Hayatını kaybetti' mesajı paylaşıldı. Ancak daha sonra Onur Akay twitter hesabının hacklendiğini söyledi. Devran Çağlar'ın menajeri ise haberin doğru olmadığını, Devran Çağlar'ın hayatta olduğunu söyledi.

Onur Akay'ın hesabından "Devran Çağlar yaşadığı Almanya'da kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede vefat etti. Nur içinde yatsın..." mesajı paylaşılmıştı.

Devran Çağlar öldü mesajı ortalığı karıştırdı

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

1 Ocak 1963 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. 90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasında olan bir zamanlar adından söz ettiren Devran Çağlar ayrıca 3 sinema filminde de rol almıştır. Rol aldığı sinema filmleri; Acılar İçinde, İtirazım Var ve Bir Kadın Yüzünden.

İLGİLİ HABERLER