Bizi takip edin
Bizi takip edin
Kültür Sanat

Tutuklu rapçi Ezhel cezaevinden mektup yazdı29.05.2018 12:55:50
Şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği' gerekçesiyle tutuklanan 'Ezhel'in cezaevinden gönderdiği mektup sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yayımlandı

Uyuşturucu kullanımını özendirmek ve kolaylaştırmak" suçundan tutuklanan 'Ezhel' takma isimli Sercan İpekçioğlu, cezaevinde kaleme aldığı mektubunu sosyal medya hesabında yayımladı. İmzasıyla yayımlanan mektupta “Kahrolsun sansür yaşasın tam bağımsız rap" ifadesi yer aldı.

Evrensel'in haberine göre; Ezhel, mektubunda ailesine, dostlarına ve sevenlerine seslenerek sağlının iyi olduğunu cezaevinde de kendisini dinleyenlerden destek gördüğünü ifade etti. Çok ilginç bir koğuşta olduğunu belirten Ezhel, “İnşaat işçisi de var Amerika mühendislik bitirmiş insan da. Varoş hikayeleri ve entelektüel tartışmalar bir arada. Nedendir bilmiyorum, mahpusluktan mı, duyduğum her şiir, dinlediğim her türkü bugüne kadar duyduğum en güzelleriymiş gibi geliyor” diye yazdı.

Kendisini BİMER’e şikayet eden kişiye seslenen Ezhel, “Ben size ne yaptım. Kendimi geçtim, sizi bir anayı ağlatmanın vicdanıyla baş başa bırakıyorum” dedi.

Ezhel mektubunu “Kahrolsun sansür yaşasın tam bağımsız rap!” sözleriyle tamamladı.

 İLGİLİ HABERLER