Bizi takip edin
Bizi takip edin
Medya

Sedat Peker, Fatih Altaylı'yı tehdit etti2.10.2017 15:32:21
Suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, kendisi hakkındaki yazısı nedeniyle Habertürk yazarı Fatih Altaylı'yı tehdit etti.

Sedat Peker’in adamları tarafından yapıldığı iddia edilen ve Peker'in sosyal medya hesabından paylaşılan işkence videosunu köşesine taşıyan Habertürk yazarı Fatih Altaylı'ya, Peker'den tehdit geldi. 

Yazısında Sedat Peker’e için “En havalı ‘baba’lardan Sedat Peker Antalya’da kaldığı otelden iç çamaşırlarıyla gözaltına alınırken çekilen görüntüler, hâlâ aklımdadır” ifadelerini kullanan Altaylı, Peker’in isminin son günlerde sıkça duyulmasına ilişkin “’Yeni Türkiye de eskiyor demektir” yorumunda bulunmuştu.

 

SENİ ÖLDÜRMEMİŞ OLMAM…

Altaylı’nın o yazısına bugün Sedat Peker'den yanıt geldi.

Kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Peker, " Fatih Altaylı’nın görünürde ki saygıdeğer patronu Turgay Ciner Bey'in haricinde gizli patronlarına da hizmet ettiğini herhalde bilmeyenimiz yoktur" ifadelerini kullandı. 

"Benim iç çamaşırlarımla gözaltına alındığım görüntülerden bahsetmişsin... Ne ben ne de TÜRKİYE'de hiç kimse böyle bir görüntüyü izlememiştir" diyen Peker, "Acaba sen yatak odama gizli kamera kuran fethullahçı polis müdürleriyle beraber mi izledin o görüntüleri ( öyle ya senden başka gören yok). Şahsıma yapılacak komplolarda her zaman görev aldın, gizli patronlarına hizmet ettin" ifadelerini kullandı. 

Peker'in Altaylı'yı tehdit ettiği sözler ise şu şekilde:

Gençliğimin hücrelerde geçmesine sebep olanların başında gelmiş olmana rağmen halen daha hayattasın seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır? 

 İLGİLİ HABERLER