Bizi takip edin
Bizi takip edin
Medya

Zafer Arapkirli sansürü protesto ederek, RS FM'den ayrıldı19.7.2019 19:06:26
Gazeteci Yavuz Oğhan, Rus haber ajansı Sputnik ve RS FM'deki programlarının bitirildiğini açıkladı. Gazeteci Zafer Arapkirli sansürü protesto ederek, RS FM'den ayrıldı.

Gazeteci Yavuz Oğhan, Rus haber ajansı Sputnik ve RS FM'deki programlarının bitirildiğini açıkladı. Sansüre gazeteci Zafer Arapkirli'den tepki geldi. 

Ahmet Davutoğlu ile kişisel YouTube kanalında söyleşi yapan Yavuz Oğhan'ın RS FM'deki programına son verildi. Oğhan ayrıca kendisiyle birlikte İsmail Saymaz ve Akif Beki'nin yaptığı "söylemesibizden" programının da artık RS FM’de yayınlanmayacağını açıkladı.

Gazeteci Zafer Arapkirli sansüre sessiz kalmadı. Arapkirli kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile RS FM'den ayrıldığını duyurdu. Arapkirli, "RSFM İLE BURAYA KADAR..mış 3 yılı aşkın bir süredir her sabah 07.00-09.00 arası sizlerle SEYR-İ SABAH eylediğimiz @rsfm978 ile yollarımızın ayrıldığını, ben de duyurmak isterim. Özgürce, onuru ile gazetecilik-yayıncılık yapmak isteyene yer mi yok? Mekan mı yok? Görüşürüz" diye yazdı.İLGİLİ HABERLER