Bizi takip edin
Bizi takip edin
Medya

Ayşe Arman Hürriyet'ten istifa etti3.11.2019 21:24:51
Hürriyet gazetesinde büyük çoğunluğu sendika üyesi yaklaşık 50 gazetecinin işten çıkartılmasının ardından, Ayşe Arman istifa etti.

Demirören medyada basın tarihinde görülmedik şekilde gazetecilerin evlerine gönderilen tebligatla işten çıkartılmasına tepkiler sürüyor. Gülse Birsel’in ardından röportajlarıyla gündem yaratan Ayşe Arman da Hürriyet’ten istifa etti.

Ayşe Arman, istifasını sosyal medyadan duyurdu. Arman şu açıklamayı yaptı:

Hepinize nefis bir pazar olsun. Enerjik ve iyiliklerle dolu 27 yıldır pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağım. Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam… Bugün Ceyda Düvenci röportajı var. Birazdan profildeki linkten okuyabilirsiniz. Gün içinde de Ceyda postları paylaşacağım.

Tabii ki üzgünüm… 27 yıl, Ömer’le ilişkimden uzun… Resmen bir ömür… Çok güzel günlerim oldu… Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum. ..Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti… Peki o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi fesettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani.

Şimdi yola devam. Buradan, çekimler, röportajlar, ne bileyim canımız ne isterse yaparız, hiç olmadığı kadar özgür… Ne dersiniz? Var mısınız? Bu yola benimle çıkar mısınız…İLGİLİ HABERLER