Bizi takip edin
Bizi takip edin
Medya

CHP, CNN Türk'e çıkan üç ismi ihraç ediyor13.2.2020 18:20:34
Birleşmiş Milletler Radyosu’nun kuruluş günü olan 13 Şubat, 2011 yılında UNESCO tarafından “Dünya Radyo Günü” ilan edilmiştir. Bu vesileyle tüm radyo yayıncılarımızın bu özel günlerini tebrik ediyorum.

CHP'den Ümit Kocasakal ile Mehmet Sevigen ve İrem Çiçek kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.

 CHP'nin boykot kararına rağmen CNN Türk yayınına katılan CHP'li Ümit Kocasakal, CHP 26. Dönem Milletvekili Dursun Çiçek'in kızı Avukat İrem Çiçek ve CHP eski Milletvekili Mehmet Sevigen kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.

CHP üyesi Ümit Kocasakal, Mehmet Sevigen ve İrem Çiçek CHP'den kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi. 

ÜMİT KOCASAKAL VE İREM ÇİCEK CNN TÜRK'E ÇIKMIŞTI

Kocasakal, geçtiğimiz günlerde İrem Çiçek ise dün akşam CHP'nin CNN Türk'e çıkmama kararına uymamış, kanalın programına katılmıştı.

MEHMET SEVİGEN'İN İHRAÇ İSTEMİNİN NEDENİ BELLİ OLDU

www.gercekgundem.com'un edindiği bilgiye göre, Mehmet Sevigen CHP Gaziosmanpaşa İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Libya konusunda parti yönetimi gibi düşünmüyorum" dediği bu sözlerden ve yaptığı Libya konuşmasından dolayı kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildiği öğrenildi.

Öte yandan Mehmet Sevigen geçtiğimiz günlerde Akşam Gazetesi ve A Haber'de yaptığı konuşmada parti yönetimine bulunduğu eleştirilerle de gündeme gelmişti.

TUNCAY ÖZKAN "CHP'Lİ HİÇ KİMSE CNN TÜRK YAYINLARINA KATILMAYACAK" DEMİŞTİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CNN Türk'e boykot kararı aldıklarını açıklamıştı. "CHP'li hiç kimse, yöneticisinden üyesine hiçbir partilimiz, CNN Türk kanalına çıkmayacak, yayınlarına katılmayacak" diyen Özkan, yayınlara çıkanlar hakkında bir müeyyide uygulanıp uygulanmayacağı yönündeki soruya, "CHP'li hiçbir arkadaşımız çıkmaz" yanıtını vermişti.İLGİLİ HABERLER