Bizi takip edin
Bizi takip edin
Siyaset

Devlet Bahçeli'den dizi ve program yorumları11.2.2017 07:50:52
Önceki gün gazetecilerle buluşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, siyasi gündemin yanında televizyonda izlediği program ve dizileri de yorumladı.

Bahçeli'nin özellikle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Cesur ve Güzel adlı dizilerle Telegol adlı maç yorumu progralarını düzenli olarak izlediği ortaya çıktı. 

İşte Baçeli ile gazeteciler arasında geçen dizi ve program diyaloğu...

(Sabaha kadar kendi kendimle konuşuyorum dediniz ya... Canınız sıkıldığında ne yapıyorsunuz?) Kendi kendime tartışıyorum. TV’ler ona
cevap veriyor, çok güzel dizi filmler var. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı izliyorum. ‘İçeride’ revaçta ama o dizide çok şiddet var. Aynı saatlere denk geliyor bazıları. Cesur ve Güzel’i de takip ediyorum. Perşembe günü olduğu için.

(Fenerbahçe–Beşiktaş derbisini izlediniz mi?) Üç büyüklerin maçını seyretmek yerine Ahmet Çakar’ı dinlemek daha faydalı. (Gülüyor) Yerden yere vuruyor. Hem ağır sözler söylüyor hem de sizin görmediğinizi o bir otoriter hakem gözüyle görüyor. Tadı kaçtı ama...

(Dizilerde oyunculuğunu beğendiğiniz biri var mı?) Valla Cesur ve Güzel’deki hanımefendi. Tuba Büyüküstün. Evet, o. İyi bir oyuncuya benziyor. Eşkıya Hükümdar Olmaz’da oradaki dört beş tane oyuncu var, başrol oynayanlar.

(TRT’de Abdülhamid ile ilgili dizi yayınlanacakmış) Torunu Sultan Hanım oynamasın da... (Gülüyor)İLGİLİ HABERLER