Bizi takip edin
Bizi takip edin
Siyaset

Meral Akşener'den referandum tahmini12.4.2017 16:52:11
MHP'den ihraç edilen Meral Akşener, referandum tahmininde bulundu. Akşener, "Aşağı yukarı 54-56 şeklinde hayır çıkacak" dedi.

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener, bir buçuk yıldır olağanüstü kurultay taleplerini gerçekleştiremediklerini belirterek, referandumdan 'Hayır' çıkması halinde 'bu hukuk anlayışının son bulacağına' inandığını söyledi. Akşener, ellerindeki son anket sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde de bulundu.

Fox TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına konuk olan Akşener, şu açıklamalarda bulundu:

Kontrol edilemez güç: Buradan çıkıp Isparta'ya gideceğim, oradan başka bir programa geçeceğim ve toplamda 29 il, 35 noktada program yapmış olacağım. Sayın Mehmet Uçum'un açıklamaları (16 Nisan'da halk kendi devletini kuracak... Devrim olacak) Türkiye'nin hayrına bir açıklama değil. Halk da bunu görüyor zaten. Evet çıkması halinde bu kontrol edilemez güç serbest bırakılmış olacak, burada sözüm Sayın Cumhurbaşkanı'na değil tabi ki. AKP'li vatandaşlar da diyor ki 'Muhtar olamaz dediler biz onu 3 defa başbakan bir defa Cumhurbaşkanı seçtik. Ama elinde bu kadar güç yokken bile Davutoğlu'nu görevinden aldı'. Göreve geldikten sonra neler çıkacağını bilemedikleri için çekiniyorlar.İLGİLİ HABERLER