Bizi takip edin
Bizi takip edin
Siyaset

CHP'den 1 Mayıs'a güçlü katılım1.5.2017 14:38:30
Cumhuriyet Halk Partisi hem tabanından kitlesel katılım ile hem de kadroları ile 1 Mayıs alanlarına güçlü bir katılım gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, 1 Mayıs'a güçlü bir katılım için 81 il örgütüne genelge göndermişti. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 1 Mayıs'ın kutlandığı tüm illerde CHP'nin milletvekili, belediye başkanı , il ve ilçe başkanları ile tabann kitlelerle alanlarda yerlerin aldığı görüldü.

İstanbul'da Bakırköy'de yapılan ve on binlerce kişinin katıldığı mitinge CHP TBMM Başkan Vekili Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Grup Başkan Vekili Engin Altay, milletvekilleri Oğuz Kaan Salıcı, Gamze Akkuş İlgezdi, Sezgin Tanrıkulu, Barış Yarkadaş, Ali Şeker, Mahmut Tanal, Didem Engin, Gülay Yedekçi,  Eski milletvekilleri Süleyman Çelebi, Umut Oran, Kadir Gökmen Öğüt, İl Başkanı Cemal Canpolat ve İlçe Başkanları, Kadıköy Belediye  Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da katılarak kitlerele birlikte kortejdeki yerlerini aldılar. 

 İLGİLİ HABERLER