Bizi takip edin
Bizi takip edin
Siyaset

Balıkesir Belediye Başkanı'ndan flaş istifa açıklaması...30.10.2017 16:20:43
Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur, partisinden ve belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Uğur, AKP'ye tepki gösterdiği açıklamasında göz yaşlarını tutamayarak ağladı.

Uğur, "Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize ve evinize kadar ulaşan tehditler. Katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti'de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimdem ayrılıyorum." açıklamasında bulundu.

Üzgün ve kırgın olduğunu belirten Uğur, "Tek endişem başladığımız projelerin yarım bırakılarak insanlarımızın beklentilerinin boşa bırakılmasıdır. Bundan önce veda ve vefa vurgusu yapmıştım. Şimdi bütün varlığımla külli iradeye teslim olarak cüzzi irade ile milletime vefa gösteriyorum. Partime ve başkanlık görevime burada veda ediyorum. 
İnancım ve itikatım gereği olanda hayır vardır. Üzgün, kırgınım ama huzurluyum. Çünkü vicdan rahatlığı ile bu kararı almış bulunuyorum. Bugüne kadar aldığım görevlerde hemşehrilerime hizmet etme gayretinde oldum. Bana destek olan herkese ve aile teşekkür ediyorum. " dedi.İLGİLİ HABERLER