Bizi takip edin
Bizi takip edin
Siyaset

İşte CHP'de 16 Ocak'ta belli olan 70 belediye başkan adayının tam listesi



16.01.2019 17:59:08
CHP'de Parti Meclisi, yerel seçimler öncesi 16 Ocak'ta belediye başkan adaylarını belirledi. İşte belli olan 70 belediye başkan adayının tam listesi.

Adıyaman / Besni Çakırhüyük Hüseyin Gürer
Aksaray / Eskil Yakup Gök
Aksaray Merkez Topakkaya Battal Akçay
Aksaray Merkez Bağlıkaya Recep Özkök
Aksaray /Gülağaç Saratlı Zeki Türker CHP Belediyesi
Amasya Merkez Arife Serpil Saraçoğlu
Amasya / Taşova Ömer Özalp
Antalya / Kepez Murat Dinç
Balıkesir / Edremit Selman Hasan Arslan CHP Belediyesi
Balıkesir / Marmara Yakup Aksu
Bartın Merkez Mehmet Arslan
Bartın / Amasra Recai Çakır
Bingöl / Karlıova Ahmet Karabulak
Bingöl / Merkez Ilıcalar Abdulmelik Kocihan
Bingöl Merkez Sancak Cevdat Keskin
Bitlis / Güroymak Mehmet Şefik Aysoy
Bitlis / Hizan Servet Özdemir
Bolu / Mengen Gökçesu Niyazi Dedeoğlu CHP Belediyesi
Çankırı / Çerkeş Erdoğan Çubukçuoğlu
Denizli / Honaz Yüksel Kepenek
Denizli / Babadağ Ali Atlı
Diyarbakır Büyükşehir Veysi Aghan
Diyarbakır / Bağlar Hebun Kaplan
Diyarbakır / Bismil Selim Yılmaz
Diyarbakır / Kocaköy Muhyettin Çelik
Elazığ / Palu Adnan Karadağ
Erzincan / Üzümlü Elif İnci Utlu
Erzincan / Çayırlı Nihat Alptekin
Erzincan / Refahiye Yavuz Dumanlı
Erzincan / Tercan Derya Kırdım
Erzincan / Kemah Ali Sin
Erzincan / İliç Gökmen Yıldırım
Giresun / Espiye Soğukpınar Mustafa Eyice
Hakkari / Yüksekova Büyükçiftlik Kadri Zeydan
Hakkari Merkez Durankaya Naci Erik
İzmir / Kemalpaşa Rıdvan Karakayalı
izmir / Aliağa Özcan Durmaz
İzmir / Kınık Ahmet Özkan
İzmir / Ödemiş Muhittin Cumhur Şener
Kahramanmaraş / Ekinözü Fatih Vicdan
Kars Merkez Taner Toraman
Kastamonu Merkez Mustafa Öztürk
Kırıkkale / Çelebi Oktay Babadağ
Kırıkkale Merkez Hacılar Necati Koyuncu
Konya / Kulu Galip Polat
Kütahya / Simav Gülcan Bütün
Mersin / Aydıncık Abdullah Servili
Mersin / Çamlıyayla İslam Sarı
Muğla / Yatağan Halil Arslan CHP Belediyesi
Muğla / Ortaca Mehmet Sertkaya CHP Belediyesi
Muğla / Köyceğiz Hüseyin Erol
Muş Merkez Konukbekler Fikret Güler
Nevşehir Merkez Nar Remziye Tok
Nevşehir / Kozaklı Bülent Öcal
Nevşehir / Hacıbektaş Arif Yoldaş Altıok
Niğde Merkez Alay Ahmet Demirbaş
Niğde Merkez Bağlama Göksal Afşar
Niğde Merkez Kiledere Yunus Karakaya
Ordu / İkizce Mustafa Kaynar
Ordu / Altınordu Birol Yılmaz
Sivas / Doğanşar Erdal Öztürk
Şırnak / Silopi Başverimli Süleyman Bayrak
Şırnak / İdil Karalar Ekrem Sağlam
Tokat / Zile Şükrü Sargın
Trabzon / Çaykara Hasan Düzgün
Trabzon / Tonya Şuaib Aydın
Yalova Merkez Kadıköy Taner Ozan
Yalova / Çınarcık Esenköy Hıdır Hanoğlu
Yozgat / Boğazlıyan Sırçalı Hacı Mustafa Dilek
Yozgat / Boğazlıyan Ovakent Arif Şahingöz



İLGİLİ HABERLER