Bizi takip edin
Bizi takip edin
Siyaset

Millet İttifakı'ndan Kağıthane'de esnaf turu...18.3.2019 20:01:28
CHP ve İYİ Parti Kağıthane'de seçim çalışması yaptı, esnaf ve halk büyük ilgi gösterdi.
İyi Parti Kağıthane Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan, CHP İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Kağıthane CHP İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ, İlçe yönetimi, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda partili ile Hamidiye Mahallesi'nde seçim çalışması yaptı. 
Esnafı tek tek gezen Millet İttifakı'nın Kağıthane adayı İyi Partili Mehmet Aslan kendine ve İstanbul'da CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'na destek istedi. 
 
İş yapamadıklarını, ekonominin çok kötü olduğunu anlatan esnafa, Kağıthane İyi Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Aslan, "Kağıthane'de beni, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nu seçeceksiniz, birlikte sizin için politikalar üreteceğiz ve sizin yüzünüzü güldüreceğiz, her şey iyi olacak" dedi. 
 
Hamidiyeli vatandaşlar Mehmet Aslan'ı sık sık fotoğraf çektirmek için durdurdu. Kızı ile görüntülü konuşma yapan bir baba da telefonu Mehmet Aslan'a vererek kızını selamlamasını istedi. Ekranda Mehmet Aslan'ı gören kız çok sevinerek. "İlk kez oy kullanacağım ve ilk oyum sizin olacak" dedi.  
İLGİLİ HABERLER