Bizi takip edin
Bizi takip edin
Spor

Emre Belözoğlu ve arkadaşları gazetecilere saldırdı: 2 yaralı22.4.2017 18:18:51
Çaykur Rizespor ile 3-3 berabere kalan Medipol Başakşehir kafilesindeki bazı futbolcular ve kulüp çalışanları, maç sonunda görüntü alan bir televizyon kanalının kameraman ve muhabirine saldırdı.
Maç sonunda teknik direktörler basın toplantısı yaparken Medipol Başakşehir'li Emre Belözoğlu, tel örgüler arkasında kendisine sevgi gösterilerinde bulunan bazı taraftarlarla görüştüğü sırada arka taraftan bir taraftar küfür etti. Bunun üzerine küfür eden taraftara tepki gösteren Emre Belözoğlu ve bazı futbolcular, ardından da A Spor muhabiri Selman Kutlu ve görüntü alan kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım'a saldırdı. Saldırı sonucu yaralanan iki gazeteciyi polis futbolcuların arasından güçlükle aldı. Polisin araya girmesiyle uzaklaştırılan futbolcular otobüse bindirildi. Olayda başından yaralanan Selman Kutlu ile kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım hastaneye götürüldü. İki gazeteci polise giderek şikayetçi oldu.

OLAYIN GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Medipol Başakşehir kafilesindeki bazı futbolcu ve kulüp çalışanlarının gazetecilere saldırısının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bir taraftarla tartışan Emre Belözoğlu'nu takım arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştığı, futbolcu ve kulüp çalışanlarının olayları görüntüleyen kameramana ve muhabirie saldırmaları görüntülendi. Volkan Babacan'ın ilk yumruğu attığı olayda gazetecilerin dövülmesi kamera görüntülerine yansıdı.

 İLGİLİ HABERLER