Bizi takip edin
Bizi takip edin
Spor

Rıdvan Dilmen'den 'Namus yemini'7.6.2017 18:34:31
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Arda Turan'ın Milli Takım'ı bırakmasıyla ilgili yeni açıklamalar yaptı. Dilmen TFF başkanlığına ise aday olmayacağını açıkladı.


Konuşmalarında TFF ve Fatih Terim'e eleştiriler yönelten Dilmen Arda ile ilgili, "Söylediklerim farklı algılandı galiba. Arda kardeşimizin Bilal abiye davranışı kabul edilemez. Özür dilemesi gerekirdi. Fatih hocanın Arda'ya 'ilk defa' üzüldüğünü düşünüyorum. 11 aydır üzülmüyordu, ilk defa üzüldü" dedi.

DİLMEN NAMUSU ÜZERİNE YEMİN ETTİ

"24 Ocak'ta evet-hayır mevzusunda Arda'yı cebe koydular. Siyasi konudan beni de bitirdiler, Arda onun bedelini ödüyor. Arda'nın durumu, bir, siyasi, bu tartışmasız. Bunu federasyon başkanı ve futbol direktörü görmeli. Cumhurbaşkanı da görmeli"

Arda Turan olayı için barış çağrısı yapan Dilmen, "Barıştan zarar gelmez. Bu ülkenin bin tane sorunu var. Barışacaklar. Barış zamanı." diye konuştu.

Kendsine yönelik yapılan eleştirilere tepki gösteren Rıdvan Dilmen, "Şerefimle ve namusum üzerine yemin ederim ki asla TFF başkanlığına aday olmayacağım." dedi.İLGİLİ HABERLER