Bizi takip edin
Bizi takip edin
Yaşam

'Askerliğe elverişsiz' raporu alamadı doktora saldırdı!15.12.2018 17:38:27
Şanlıurfa'da, mesai bitiminde hastaneden çıkan doktor Ebru Kılıç'a saldırdığı belirlenen A.S., yakalandı. A.S.'nin 'askere elverişsiz' raporu alamadığı için doktoru darp ettiği belirtildi.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mesai bitiminin ardından işyerinden çıkan Dahiliye Uzmanı Doktor Ebru Kılıç, eve gitmek için otomobiline binmek üzereyken saldırıya uğradı. Yüzünden yaralanan Kılıç’ın ‘imdat’ çığlıklarına çevredekiler yetişti. Saldırgan kaçarken Kılıç, görev yaptığı hastaneye götürüldü.

 

Kamera görüntülerini izleyen polis ekipleri, saldırganın A.S. olduğunu belirledi ve operasyonla gözaltına aldı. Saldırganın İzmir İl Jandarma Komutanlığı’nda askerlik yaptığı, izin alarak memleketi Şanlıurfa’ya geldiği ve psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle ‘askere elverişsiz’ raporu almaya çalıştığı belirlendi. A.S.’nin, girdiği sağlık kurulundan istediği raporu alamadığı, için Kılıç’a saldırdığı belirlenirken doktorun tedavisinin ardından taburcu edildiği kaydedildi. İLGİLİ HABERLER