Bizi takip edin
Bizi takip edin
Yerel Yönetimler

Avcılar Belediye Başkanlığı Kupası sahibini buldu5.2.2017 21:12:48
Avcılar Belediyesi, Başkan Dr. Handan Toprak Benli’ nin öncülüğünde “Sporun ve Sanatın Olduğu Yerde Madde Bağımlılığı Olmaz” söylemi ile sürdürdüğü hizmetlerine devam ediyor.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de Basketbol Turnuvasını izleyenlerin arasındaydı.

Maçların ardından düzenlenen kupa töreninde yer alarak, birinci olan takımlara kupalarını takdim eden Başkan Toprak; “ Kupa heyecanını burada sizlerle birlikte yaşarken hepinizle gurur duyduk. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran ve bize emanet eden Mustafa Kemal Atatürk şöyle demiştir, “ Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.” Siz de birbirinize karşı o kadar saygılıydınız ki ve karşı takım oyuncuları birbirlerine o kadar centilmendi ki sizinle bir kez daha gurur duyduk. Biz özellikle Şubat tatilinde çocuklarımızın sanatla ve sporla buluşması için hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Dünya Sağlık Örgütü diyor ki sağlıklı olmak; bedenen, ruhen ve sosyal açıdan iyi olmaktır. Onun için de bizler bilimin ışığında ilerlerken sanatla ve sporla da buluşarak, ülkemizin bayrağını en zirveye dikerek, göklerde dalgalandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Katılan bütün sporculara madalya verilirken, düzenlenen Basketbol Turnuvası Avcılarlı vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

 İLGİLİ HABERLER