Bizi takip edin
Bizi takip edin
Yerel Yönetimler

Beylikdüzü Spor Okulları'ndan coşkulu final9.08.2019 13:17:08
Yaklaşık 9 bin öğrenciye hizmet veren Beylikdüzü Belediyesi Spor Okulları’nın Madalya ve Sertifika Töreni Kavaklı Hasan Doğan Stadyumu’nda gerçekleşti.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, bir dönem boyunca 9 bine yakın öğrenciye hizmet verdikleri Spor Okulları’nın Kapanış ve Madalya Töreni’ni, Kavaklı Hasan Doğan Stadyumu’nda yaptı. 17 farklı spor tesisinde basketbol, voleybol, yüzme, cimnastik, futbol, masa tenisi, taekwando, okçuluk, tenis, aikido, golf, izcilik, güreş, satranç ve çocuk zumbası olmak üzere 15 branşta eğitim alan sporcuların madalya töreni heyecan ve gurur dolu anlara sahne oldu. Spor Okulları’nı başarıyla tamamlayan sporculara madalyalarını Beylikdüzü Belediyesi 1.Başkan Vekili Serdal Mumcu, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri takdim etti. Törende Beylikdüzü’nün gurur kaynaklarından biri olan Beylikdüzü Spor U-13 takımının şampiyonluğu da kutlandı. Kulüp Başkanı Metin Aydın nezdinde namağlup şampiyon olan takım ve teknik kadro kupa ve madalyalarını törende aldı.

“Çocuklarımız, Spor Ruhunu Öğreniyorlar”

Madalya Töreni’ne Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık adına katılan ve sporcuların madalyalarını takdim eden Beylikdüzü Belediyesi 1.Başkan Vekili Serdal Mumcu yaptığı konuşmada, “17 farklı spor tesisinde 9 bin öğrenciye bu imkanı sunmanın, bu hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra da tesisleri, branşları ve öğrenci sayımızı artırarak devam etmek istiyoruz. Beylikdüzü mutlu insanların yaşadığı, mutlu yüzlerin kendine yer bulduğu, İstanbul’un değil Türkiye’nin parlayan yıldızı artık. Beylikdüzü’nde yaşamak, spor yapmak, sanata dair şeyler bulmak apayrı bir ayrıcalık oldu. Sanat ve sporla uğraşan gençler vatanına ve milletine çok daha bağlı yetişiyor. O yüzden bu imkanı sunan başta Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürümüze, çalışma arkadaşlarımıza ve her branşta emek veren hocalarımıza sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” ifadeleriyle genç sporcuları tebrik etti.

İLGİLİ HABERLER