Avrupa Şampiyonu Boksör Ünsal Arık’a tehdit

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medya hesabından eleştirdikten sonra bıçaklı saldırıya uğrayan ünlü Boksör Ünsal Arık, yine tehdit mesajı aldığını "Ne susarım ne korkarım ne de bir adım geri atarım. Ama tehditler gerçekten büyük ve gittikçe daha tehlikeli hale geliyor' diyerek sosyal medya hesabından duyurdu.

Bunlara da bakabilirsiniz

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medya hesabından eleştirdikten sonra bıçaklı saldırıya uğrayan ünlü Boksör Ünsal Arık, yine tehdit mesajı aldığını “Ne susarım ne korkarım ne de bir adım geri atarım. Ama tehditler gerçekten büyük ve gittikçe daha tehlikeli hale geliyor’ diyerek sosyal medya hesabından duyurdu.

Türk boksör Arık, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla yine bir tehdit daha aldığını duyurdu.

“Tehditler gerçekten büyük ve durum gittikçe tehlikeli oluyor”

Arık Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Artık beni tanıyorsunuz. Ne susarım ne korkarım ne de bir adım geri atarım. Ama tehditler gerçekten büyük ve durum gittikçe tehlikeleşiyor. Çare bulamazsam ortalıkta görünmesem veya susarsam korktuğumdan değil etrafımdaki insanları koruduğum için!” ifadelerini kullandı.

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği’nin (DİTİB) Almanya’daki faaliyetlerini eleştirdikten sonra, hem internet üzerinden, hem de fiziksel olarak tehdit edilen Almanya’da yaşayan Avrupa Şampiyonu Türk boksör Ünsal Arık, bir süre önce de AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medya hesabından eleştirdikten sonra bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanmıştı. Arık hakkında AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, şarkı yaparak kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu. Arık, 2014 yılında da üzerinde “Bu ülke Atatürk’ün, Tayyip’in değil” yazılı tişörtle ringe çıkmış ve uzun süre gündeme oturmuştu.

İlgili İçerik

Sonraki İçerik

Gündem

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist